Szerver restart 2012.01.18
Hát megint itt a szerda megint szerver restart ,de mit is csinálnak pontosan.
Kijavítják az "állítólagos" hiba okát amit ráfogtak az eventre.
Az agathiont kiveszik a játékvól szoval nem esik több item, de a megmaradt "sol"-okat még el lehet használni a következő restartig azaz jövő szerdáig.
Elindul ugyan akkor a karakter áthozás másik szerverről , szoval akinek van karija a Chronos on vagy a Naia szerveren most áthozhatod a Magmeld re.
Kijavítják még ugyan akkor a pet bugot ami álltal nem ismerete fel az awakaned buffokat a pet és folyamatosan buffolt amíg ki nem kapcsoltuk.
Le is gyengítik a Healer-t és a Summoner-t amit annyiban írtak le a készítők ,hogy kiveszik a light armor masteryt a játékből és az ennek megfelelő kombinált awakaned passiv buffot is kiveszik a játékból, vagyis átalakítják:).
Viszint biztos forrásból hallottam ,hogy nem csak ezeket változtatják az awakaned-eken pl a healer és a summoner esetében ráfogták a casting speed kiakasztására és ,hogy legyőzhetetlen így a karakter, de ezt csak azért csinálták mert bugos volt az immortal set és amikor roba ban is csökkenni fog a kariknak a stat ja gondolom sokan fognak nézni egy nagyot.
Szóval legyengítik az R+ grade es robe set eket és mostantól nem hordhatnak a Summonerek és a Healerek light set et.
(Mellesleg a Summoner bugos skilljeit tudtom szerint ismét nem javítják ki szóval még mindíg úgy tudnak megolni mindenkit (az L2 ősöket idézve "overpower" skillek) ,hogy nem PK z nak hanem 1000hp/sec et vivő átkokat ránktolják és lebénítanak anélkül ,hogy mi lilák lennénk (nem értem miért nem csinálják meg amikor borzasztóan feltűnő HIBA!!!!)).
Tehát röviden ennyi az újítás:)
Jó játékot üdv
Limaron