Óraátállítás

2012.01.28 13:15

 

Nem a téli, nyári +/- 1 órára gondoltam, hanem a Lineage 2 szervereinek óráját állítják át, ugyanis lezárult a szavazás. A szerverek új időzónái a következők:

·         Chronos: GMT-2

·         Naia: GMT+1

·         Shilen: GMT (+0)

·         Magmeld: GMT-2

Az átállásra február 8dikán kerül sor, addig is a szerverek megmaradnak a jelenlegi időzónánál.

Ez annyit tesz, hogy a siege-k nem hajnal 3kor fognak kezdődni, hanem magyar idő szerint 19 órakor, reméljük ennek hála azok is részt vesznek, majd akik nem bírták rászánni magukat a hajnal 3ig való fennmaradásra.