Óraátállítás
Nem a téli, nyári +/- 1 órára gondoltam, hanem a Lineage 2 szervereinek óráját állítják át, ugyanis lezárult a szavazás. A szerverek új időzónái a következők:
· Chronos: GMT-2
· Naia: GMT+1
· Shilen: GMT (+0)
· Magmeld: GMT-2
Az átállásra február 8dikán kerül sor, addig is a szerverek megmaradnak a jelenlegi időzónánál.
Ez annyit tesz, hogy a siege-k nem hajnal 3kor fognak kezdődni, hanem magyar idő szerint 19 órakor, reméljük ennek hála azok is részt vesznek, majd akik nem bírták rászánni magukat a hajnal 3ig való fennmaradásra.