Lineage 2 időzona

2012.01.15 19:14

Az L2 szavazast hírdetett a szerver esemenyek iránt megkérnék mindenkit ,hogy szavazzon 19-24 óra közé tegyétek az időpontot GMT+1 ben.

Sokkal kényelmesebb lenne a siege elés is.

Az alábbi linken lehet szavazni: https://truly-free.lineage2.com/event/vote/index

Üdv Limaron!