Lineage 2 időzona
2012.01.15 19:14
Az L2 szavazast hírdetett a szerver esemenyek iránt megkérnék mindenkit ,hogy szavazzon 19-24 óra közé tegyétek az időpontot GMT+1 ben.
Sokkal kényelmesebb lenne a siege elés is.
Az alábbi linken lehet szavazni: https://truly-free.lineage2.com/event/vote/index
Üdv Limaron!