Heti összefoglaló
Ismét szerda, azaz ismét heti összefoglaló.
A szerver 14kor állt le, és elvileg 4 órás leállásra számíthatunk. Ezalatt az ncsoft, áthozza azokat a karaktereket, akik eddig nem kerültek sorra. Továbbá, a valentin napi eventes csokikat (és a KRÉM-et csak hogy WhatTheF örüljön) többé már nem droppolják a mobok, de tortákat még lehet majd készíteni.
Ennyit a szerver leállásról. Nézzük mi a helyzet a Warokkal. Shuffle és spped ellen továbbra is nagy fölénnyel vezetünk. A natoval egyenlőre egál van, ezen nemsokára változtatunk. Továbbá a Natoval megkötetett egy egyezmény miszerint 85+os nem öl 85 alattit, melyet többé kevésbé be is tartunk. (85 alattiak ölhetik egymást, tehát mindent bele :D). Az egyezményt ezúton is köszönjük WhatTheF-nek.
Kicsit kellemetlenebb téma: A Prilukisok továbbra is előszeretettel járnak fel TSünkre, általában vagy zenélnek, vagy értelmi szintjüknek megfelelő szinten pofáznak (tisztelet a kivételnek, bár nekik sincs túl sok keresnivalójuk a mi TSünkon). Az ilyen helyzetek megszüntetése érdekében megváltoztattuk a TS szoba jelszavát, aki fel akar jönni, kérje el bátran (mármint a klánon belüliekre célzok nem a kedves RP-sekre.) Sőt tervben van egy saját TS szerver bérlése is, erről ha megvalósul bővebb infót is kaptok.
Hát kb ennyi lenne, szintlépésekben gazdag játékot kívánok mindenkinek.