Heti összefoglaló

2012.02.01 15:11

 

Ismét itt a már megszokott heti szerver leállás. Ha minden igaz 5 órás lesz, úgyhogy addig pihenő. Vitalitit ismét feltöltik, lehet örülni. Továbbá folytatódik a költözés más szerverekről a Magmeldre.
 

További híreink: A kompenzációs eventnek vége, azaz ismét fizetni kell a gkért, xp-t vesztünk halálunkkor, és a fegyverek augmentálásának levétele ismét súlyos adenákkal húzza le inventorynkat.

 

Ezen kívül elvileg vége lesz a warnak a Redpriluki ellen. És persze ezen a héten is gyarapodott klánunk létszáma, ez úton is üdvözöljük őket.