Heti összefoglaló
Ismét itt a már megszokott heti szerver leállás. Ha minden igaz 5 órás lesz, úgyhogy addig pihenő. Vitalitit ismét feltöltik, lehet örülni. Továbbá folytatódik a költözés más szerverekről a Magmeldre.
További híreink: A kompenzációs eventnek vége, azaz ismét fizetni kell a gkért, xp-t vesztünk halálunkkor, és a fegyverek augmentálásának levétele ismét súlyos adenákkal húzza le inventorynkat.
Ezen kívül elvileg vége lesz a warnak a Redpriluki ellen. És persze ezen a héten is gyarapodott klánunk létszáma, ez úton is üdvözöljük őket.